چرا سارینا آنلاین؟

سارینا آنلاین به عنوان “دپارتمان مهندسی وب“، از یک تیم حرفه ای، شامل افراد متخصص در حوزه های “طراحی وب”، “برنامه نویسی و توسعه وب”، “سئو”، “گرافیک”، “تحلیل و برنامه ریزی سیستم” و “تبلیغات و بازاریابی” تشکیل شده که به صورت حرفه ای اقدام به ارائه “خدمات طراحی وب سایت، سئو و پیامک” می نماید.

سارینا آنلاین قبل از طراحی، بهینه سازی و راه اندازی وب سایت، اقدام به برگزاری جلسه مشاوره به صورت رایگان در محل شما می نماید و پس از شناسایی نیازهای شما، قرار داد طراحی، بهینه سازی و راه اندازی وب سایت با شما بسته خواهد شد. پس از طراحی، بهینه سازی و راه اندازی وب سایت، طی یک جلسه، نحوه کار با سیستم مدیریت محتوای فارسی وب سایت که بسیار آسان بوده و نیاز به دانش خاصی ندارد به صورت رایگان به شما آموزش داده شده تا به راحتی هر چه تمام تر  بتوانید اقدام به مدیریت و به روزرسانی وب سایت خود نمایید.

07

ما در سارینا آنلاین اقدام به طراحی و راه اندازی وب سایت شما با جذابیت فاخر با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز طراحی وب همراه با رعایت تمامی استانداردها از جمله “مبحث SEO” می نماییم تا وب سایت شما در صدر لیست موتورهای جستجو قرار گیرد. وب سایت شما به صورت کاملاً داینامیک (پویا) طراحی، بهینه سازی و راه اندازی خواهد گردید تا به همراه CMS (“سیستم مدیریت محتوای فارسی”)  به راحتی هر چه تمام تر بتوانید کنترل وب سایت خود را در دستان تان بگیرید. ما از آخرین تکنولوژی ها و متدهای روز طراحی وب همچون HTML5، CSS3 و jQuery در وب سایت شما استفاده خواهیم کرد. قیمت بسیار مناسب، هدیه ما به شما شامل “دامین و هاست” و همچنین”پشتیبانی عالی” را نیز در نظر داشته باشید.


سارینا آنلاین در لیست ۱۰ مرکز برتر خدمات طراحی وب سایت ایران

طبق نتایج موتورهای جستجوی گوگل، یاهو و بینگ

سارینا آنلاین، موفق به قرار گرفتن در لیست ۱۰ وب سایت برتر برای عبارت <<خدمات طراحی وب سایت>> در نتایج موتورهای جستجو شده است.

Firefox_Screenshot_2014-06-10T11-30-32.728Z

سارینا آنلاین – مرکز تخصصی خدمات حرفه ای طراحی وب سایت و سئو