هاست و دامین

کیفیت اتفاقی نیست!

مفتخریم به اطلاع شما عزیزان و همراهان “سارینا آنلاین” برسانیم، این مجموعه در جهت یکپارچگی ارائه خدمات و رفاه و رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود، اقدام به دریافت نمایندگی هاست لینوکس نموده تا وب سایت های مشتریان خدمات طراحی سایت “سارینا آنلاین” در سرورهای خودمان قرار بگیرند و به صورت “مدیریت شده” و با بهترین “کیفیت، امنیت و پشتیبانی” ارائه گردند.

این مسئه موجب می شود وب سایت های شما عزیزان در یک میزبان وب معتبر و مطمئن در کنار مدیریت و پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته توسط پرسنل مجرب ما با انجام بک آپ گیری منظم و تضمینی در کنار آپ تایم همیشگی، همچنین با قابلیت افزایش آنی پهنای باند و میزان منابع سرور در صورت نیاز، امکان خدمات رسانی برای بازدیدکنندگان را به بهترین شکل ممکن و بالاترین کیفیت داشته باشند.

datacenter

نکته قابل توجه:خدمات هاست و دامین” به صورت عمومی ارائه نمی شود و به عنوان “خدمات جانبی طراحی سایت” و همچنین بخشی از امکانات “پکیج های طراحی سایت فقط به مشتریان “خدمات طراحی سایت” سارینا آنلاین ارائه می شود.


در صورتی که خود دامنه داشته و قصد سپردن طراحی وب سایت تان به سارینا آنلاین را دارید، DNS دامنه خود را به شکل زیر ست نمایید:

DNS 1: ns1.sarinahost.ir

DNS 2: ns2.sarinahost.ir

سارینا آنلاین به تمامی مشتریان “خدمات طراحی سایت” خود جهت قدردانی، هاست لینوکس و ثبت دامنه به مدت یک سال به عنوان هدیه تقدیم می نماید.

تعرفه تمدید هاست لینوکس (همراه با مدیریت فنی هاست)
ردیفعنوانقیمت
۱هاست ۱ گیگابایت
۱ ساله
قیمت روز
۲هاست ۲ گیگابایت
۱ ساله
قیمت روز
تعرفه تمدید ثبت دامنه
ردیفعنوانقیمت
۱دامین IR
۱ ساله
قیمت روز
۲دامین COM
۱ ساله
قیمت روز
۳دامین NET
۱ ساله
قیمت روز
۴دامین ORG
۱ ساله
قیمت روز