به خدمات طراحی سایت سارینا آنلاین خوش آمدید…

درباره طراحی سایت

درباره طراحی سایت

درباره طراحی سایت، می توان ده ها صفحه مطلب نوشت اما اگر بخواهیم به طور خلاصه به آن اشاره کنیم، می توان پاراگراف های زیر را بیان کرد:

صاحبان مشاغل و کسب و کار می توانند با راه اندازی یک وب سایت حرفه ای و استفاده هدفمند از این رسانه قدرت مند، محصولات و خدمات خود را به شکلی تاثیر گذار و با استفاده از ظرفیت بی نظیر “تبلیغات مستمر و پیوسته” به مشتریان فعلی خود معرفی کرده و همین طور مشتریان جدیدی پیدا کنند…

با داشتن یک وب سایت و با اقدامی متفاوت می توانید از همکاران و هم صنفی های خود پیشی گرفته و چند قدم جلوتر از آن ها باشید.

پزشکان، اساتید دانشگاه، وکلای دادگستری، نویسندگان و همه و همه می توانند با راه اندازی یک وب سایت شخصی از مزایای اطلاع رسانی و ارتباط با گروه هدف مورد نظر خود برخوردار شوند.

یک وب سایت می تواند نقش چشمگیری در تبلیغات و معرفی شما به نحو احسن به همگان داشته باشد. تبلیغات و اطلاع رسانی از این طریق، نسبت به سایر رسانه ها به مراتب ارزان تر و کاملاً ماندگار می باشد.

فراموش نکنید، هرگز قادر به ارائه کالا و خدمات خود به مردم نخواهید بود مگر این که حضور خود را پیاپی یادآوری نمایید.

با داشتن یک وب سایت می توانید کسب و کار خود را علاوه بر معرفی به بازار هدف، به تمامی ایران و جامعه فارسی زبان در سراسر دنیا معرفی کنید. از مزایای داشتن وب سایت، می توان ده ها صفحه مطلب نوشت…

در عصر ارتباطات، راه اندازی یک وب سایت حرفه ای با توجه به مزایای آن، کاملاً مقرون به صرفه بوده و حضور موثر در دهکده جهانی اینترنت و ارتباط با جامعه و بازار هدف، نه تنها هزینه نیست، بلکه یک سرمایه گذاری کاملاً مطمئن با برگشت چندین برابر سرمایه است…

اگر می خواهید درباره طراحی سایت بیشتر بدانید، از شما دعوت می کنیم با ما تماس بگیرید!


چرا سارینا آنلاین؟

سارینا آنلاین قبل از طراحی سایت، اقدام به ارائه مشاوره می نماید و پس از شناسایی نیازهای شما، قرارداد طراحی سایت با شما منعقد خواهد شد. پس از طراحی سایت، طی یک جلسه، نحوه کار با سیستم مدیریت محتوای فارسی وب سایت که بسیار آسان بوده و نیاز به دانش خاصی ندارد به صورت رایگان به شما آموزش داده شده تا به راحتی هر چه تمام تر  بتوانید اقدام به مدیریت و به روزرسانی وب سایت خود نمایید.

ما در سارینا آنلاین اقدام به طراحی و راه اندازی وب سایت شما با جذابیت فاخر با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز طراحی وب همراه با رعایت تمامی استانداردها از جمله “مبحث SEO” می نماییم تا وب سایت شما در صدر لیست موتورهای جستجو قرار گیرد. وب سایت شما به صورت کاملاً داینامیک (پویا) طراحی، بهینه سازی و پیاده سازی خواهد گردید تا به همراه CMS (“سیستم مدیریت محتوای فارسی”)  به راحتی هر چه تمام تر بتوانید کنترل وب سایت خود را در دستان تان بگیرید. ما از آخرین تکنولوژی ها و متدهای روز طراحی وب همچون HTML5، CSS3 و jQuery در وب سایت شما استفاده خواهیم کرد. قیمت بسیار مناسب، ارائه بهترین امکانات و خدمات به صورت “پکیج” و همچنین “پشتیبانی طلایی” را نیز در نظر داشته باشید.