سوالات متداول طراحی سایت

!فرصت استثنائی حضور در اینترنت را از دست ندهید

صاحبان مشاغل و کسب و کار می توانند با راه اندازی یک وب سایت و استفاده هدفمند از این رسانه قدرت مند، محصولات و خدمات خود را به شکلی تاثیر گذار به مشتریان فعلی خود معرفی کرده و همین طور مشتریان جدیدی پیدا کنند.

با داشتن یک وب سایت و با اقدامی متفاوت می توانید از همکاران و هم صنفی های خود پیشی گرفته و چند قدم جلوتر از آن ها باشید.

پزشکان، اساتید دانشگاه، وکلای دادگستری، نویسندگان و همه و همه می توانند با راه اندازی یک وب سایت شخصی از مزایای اطلاع رسانی و ارتباط با گروه هدف مورد نظر خود برخوردار شوند.

یک وب سایت می تواند نقش چشمگیری در تبلیغات و معرفی شما به نحو احسن به همگان داشته باشد. تبلیغات و اطلاع رسانی از این طریق، نسبت به سایر رسانه ها به مراتب ارزان تر و کاملاً ماندگار می باشد.

فراموش نکنید، هرگز قادر به ارائه کالا و خدمات خود به مردم نخواهید بود مگر این که حضور خود را پیاپی یادآوری نمایید.

با داشتن یک وب سایت می توانید کسب و کار خود را علاوه بر معرفی به بازار هدف، به تمامی ایران و جامعه فارسی زبان در سراسر دنیا معرفی کنید. از مزایای داشتن وب سایت، می توان ده ها صفحه مطلب نوشت…

در عصر ارتباطات، راه اندازی یک وب سایت حرفه ای با توجه به مزایای آن، کاملاً مقرون به صرفه بوده و حضور موثر در دهکده جهانی اینترنت با راه اندازی یک وب سایت، نه تنها هزینه نیست، بلکه یک سرمایه گذاری کاملاً مطمئن با برگشت چندین برابر سرمایه است…

سارینا آنلاین قبل از طراحی سایت، اقدام به ارائه مشاوره می نماید و پس از شناسایی نیازهای شما، قرارداد طراحی سایت با شما منعقد خواهد شد. پس از طراحی سایت، طی یک جلسه، نحوه کار با سیستم مدیریت محتوای فارسی وب سایت که بسیار آسان بوده و نیاز به دانش خاصی ندارد به صورت رایگان به شما آموزش داده شده تا به راحتی هر چه تمام تر بتوانید اقدام به مدیریت و به روزرسانی وب سایت خود نمایید.

ما در سارینا آنلاین اقدام به طراحی و راه اندازی وب سایت شما با جذابیت فاخر با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز طراحی وب همراه با رعایت تمامی استانداردها از جمله “مبحث SEO” می نماییم تا وب سایت شما در صدر لیست موتورهای جستجو قرار گیرد. وب سایت شما به صورت کاملاً داینامیک (پویا) طراحی، بهینه سازی و پیاده سازی خواهد گردید تا به همراه CMS (“سیستم مدیریت محتوای فارسی”) به راحتی هر چه تمام تر بتوانید کنترل وب سایت خود را در دستان تان بگیرید. ما از آخرین تکنولوژی ها و متدهای روز طراحی وب همچون HTML5، CSS3 و jQuery در وب سایت شما استفاده خواهیم کرد. قیمت بسیار مناسب، ارائه بهترین امکانات و خدمات به صورت “پکیج” و همچنین “پشتیبانی طلایی” را نیز در نظر داشته باشید.

تعرفه طراحی وب سایت، بسته به عوامل مختلف می تواند مبلغ متفاوتی می باشد؛ لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه “تعرفه طراحی وب سایت” مراجعه نموده و با ما “تماس” بگیرید.

مدت زمان طراحی وب سایت، بسته به عوامل مختلف می تواند بازه متفاوتی باشد؛ این بازه در سارینا آنلاین برای پکیج های طراحی وب سایت، حدود ۱۰ تا ۳۰ روز و برای طراحی وب سایت اختصاصی، حدود ۲ تا ۴ ماه می باشد.

از شما دعوت می کنیم برای اطلاع از مراحل طراحی وب سایت در سارینا آنلاین از این صفحه بازدید فرمایید.

بله، تمامی وب سایت های طراحی و پیاده سازی شده توسط سارینا آنلاین، شامل “پکیج های طراحی وب سایت و “طراحی وب سایت اختصاصی” دارای خدمات پشتیبانی رایگان یک ساله هستند، پایان پروژه، شروع پشتیبانی ما خواهد بود و این چیزی است که ما را از همکاران مان متمایز می کند، آسوده خاطر خواهد بودید زیرا ما تا رسیدن شما به اهداف تان از پیاده سازی وب سایت، در کنارتان خواهیم بود!

از شما دعوت می کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه “پشتیبانی طلایی” مراجعه فرمایید.

بله، به تمامی وب سایت های پیاده سازی و طراحی شده توسط سارینا آنلاین، دامین و هاست (در سرور سارینا آنلاین) همراه با پشتیبانی فنی اختصاص داده می شود.

نکته قابل توجه این که در جهت حفظ کیفیت و پایداری سرور، خدمات هاست سارینا آنلاین (و همچنین ثبت دامین) تنها متعلق به مشتریان واحد خدمات طراحی وب سایت می باشد و به صورت عمومی ارائه نمی گردد.

بله، به تمامی وب سایت های پیاده سازی و طراحی شده توسط سارینا آنلاین، یک پنل حرفه ای پیامک با خط اختصاصی رند، به عنوان هدیه اختصاص داده می شود.

محتوای اولیه (شامل متن، تصاویر و…) در یک مرحله و منطبق با ساختار وب سایت، در ابتدای پروژه توسط سارینا آنلاین از شما دریافت می گردد و طبق پکیج های ورود محتوا، تامین و وارد می گردد، پس از آن نیز تامین و وارد کردن محتوای وب سایت توسط سارینا آنلاین، با عقد قراردادی جداگانه امکان پذیر می باشد.

شایان ذکر است پس از طراحی و پیاده سازی وب سایت، با ارائه آموزش های لازم و با استفاده از سیستم مدیریت محتوا، شما به راحتی قادر به درج، حذف و ویرایش محتوا در وب سایت خود خواهید بود.

همچنان سوالاتی بی پاسخ در ذهن تان باقی مانده؟!