تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل

!سریع تر و موثرتر از همیشه به هدف بزنید

خدمات حرفه ای تبلیغات در گوگل

مزایای تبلیغات در گوگل

 • روزانه صدها میلیون ها نفر از گوگل برای جستجو استفاده می کنند.
 • آگهی تبلیغاتی شما در هر نقطه از جهان که بخواهید دیده می شود (به عنوان مثال فقط کاربرانی که در ایران زندگی می کنند و کلمه “دمنوش نیوشا” را جستجو کرده اند، تبلیغ شما را ببینند)
 • فقط در صورت کلیک بر روی تبلیغ شما و ورود به سایت، از حساب شما پول کسر می شود.
 • می توانید آگهی خود را به زبان انگلیسی یا فارسی و یا همزمان به هر دو زبان و در شکل های مختلف طراحی کنید تا توسط google.com نمایش داده شود.
 • شما برای افرادی تبلیغ می کنید که به دنبال خرید کالا یا خدماتی هستند که شما ارائه می دهید. به همین دلیل بازدهی این نوع تبلیغات بسیار بیشتر از سایر روش های مرسوم است.
 • ارائه گزارشات تحلیلی و کاملا تخصصی از جانب گوگل.

مهم نیست بودجه تبلیغاتی شما چه مقدار است شما می توانید تبلیغات خود را درصفحات گوگل بدون هیچ هزینه ای نمایش دهید و فقط زمانی هزینه ای  بپردازید که مشتری و بیننده شما وارد وب سایت شما شود.

در تبلیغات گوگل شرکت هایی موفق خواهند شد که به درستی اهداف تجاری خود را اجرا کنند. هدف سارینا آنلاین، افزایش تعداد مشتریان شما و در نتیجه افزایش فروش و کاهش هزینه ها است.

در گوگل تبلیغ کنید و در جستجوهای مرتبط با کار خود دیده شوید

تبلیغات گوگل یک فرصت استثنایی برای شماست تا به راحتی و با یک هزینه مناسب، تبلیغ خود را در صفحۀ اول جستجوهای مرتبط قرار دهید و مشتریان واقعی را جذب کنید. البته، اگر بخواهید از این فرصت به خوبی استفاده کنید، به کمی تخصص در زمینه ادوردز نیاز خواهید داشت. کسی که به شما کمک کند تا کمپین خود را به نحوی مدیریت کنید که هزینه کاهش یابد و بازدهی، افزایش. در این راه، سارینا آنلاین همراه شماست…

تبلیغ در گوگل بهتر است یا سئو؟

همان طور که میدانید در تبلیغات در گوگل شما در مدت زمان ۱۵ دقیقه با کلمات کلیدی نامحدود در رتبه اول گوگل قرار خواهید گرفت در صورتی که در بهینه سازی سایت یا سئو به این شکل نمی باشد و برای سئو کردن یک کلمه کلیدی نیاز به مدت زمان ۳ تا ۶ ماهه می باشد ، از دیگر نکات مثبت تبلیغات کلیکی گوگل این سایت که نتایج تبلیغات گوگلی در بالای سرچ اصلی گوگل یا به عبارت دیگر در بالای نتایج سئو شده گوگل قرار میگیرد که این یک مزیت بزرگ به حساب می آید، با آپدیتی که گوگل انجام داده است تعداد تبلیغات در بالای پیچ گوگل به ۴ عدد رسیده است یعنی در صورتی که شما نفر اول در بخش سئو باشید باز در بالای سایت شما ۴ سایت به نمایش در خواهد آمد که با این حساب سایت شما به عنوان نفر پنجم بازدید می شود.

تبلیغات در گوگل

سارینا آنلاین، با ارائه «خدمات حرفه ای تبلیغات در گوگل» برای کسب و کارتان در کنار شما خواهد بود…


از شما دعوت می کنیم جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید یا از طریق فرم زیر درخواست مشاوره دهید تا ما با شما تماس بگیریم.

  موضوع درخواست

  نام شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)